Rejsy po Karaibach? Wybierz się w spontaniczną podróż!

Marzysz o rejsie po Karaibach? Wystarczy spakować strój kąpielowy, letnie ubrania i wybrać się w podróż swojego życia. Niemożliwe? Jeśli mamy do dyspozycji kwotę 4946 zł i wolne 8 dni po 10 lutego to jest to jak najbardziej wykonalne! W cenie jest przelot z Polski na Dominikanę, skąd wyruszają rejsy po Karaibach.

Rejsy na Karaiby – co obejmuje cena?

W kwocie 4946 zł mieści się przelot z Warszawy do Madrytu oraz czarter na trasie Madryt-Dominikana-Madryt. Po jednej nocy spędzonej w Madrycie (w cenie nocleg i śniadanie) i przylocie na Dominikanę udajemy się na 4-gwiadkowy statek Zenith należący do hiszpańskiego armatora Pullmantur Cruises. Statek składa się z 10 pokładów i może na raz zabrać aż 1800 pasażerów.

W cenie znajduje się transfer z lotniska na statek oraz 2-osobowe kabiny z łazienkami. Otrzymujemy także wyżywienie all inclusive ze śniadaniami, przekąskami, lunchem, podwieczorkiem i obiadokolacją. Możemy korzystać z napojów, w tym kawy, herbaty, soków oraz alkoholi. Do dyspozycji turystów są atrakcje dostępne na statku oraz opieka polskiego pilota, ubezpieczenie NNW, KL i bagażu oraz opłaty lotniskowe i portowe. Łączny czas trwania wycieczki to 10 dni, w tym 8 na statku.

Rejsy po Karaibach? Wybierz się w spontaniczną podróż!

Rejsy na Karaiby – atrakcje na statku

Na statku czeka szereg atrakcji. Należą do nich mini galeria handlowa, 2 restauracje, 6 barów, klub nocny, kasyno, teatr, basen, taras do opalania, centrum fitness, klub dla dzieci, biblioteka i salon gier. Można korzystać także z zabaw sportowych, animacji, przedstawień oraz przyjęć i tańców.

Skrócony program wycieczki:

  • Wylot z Warszawy do Madrytu. Za dodatkową opłatą wycieczka po stolicy Hiszpanii.
  • Przelot z Madrytu na lotnisko Barajas na Dominikanie. Przejazd do portu, zaokrętowanie i odpoczynek na statku.
  • Port La Romana na Dominikanie – zwiedzanie i wyprawa na wyspę St. Martin.
  • Zwiedzanie St. Martin i opalanie na plażach Great Bay Beach i Little Bat Beach.
  • Wyspa Antigua. Zwiedzanie, wypoczynek i podróż na wyspę St. Lucia.
  • Port Casteries na St. Lucia, która słynie z szerokich plaż, rajskich ogrodów, raf koralowych i bajecznie kolorowych ptaków. Późnym popołudniem rejs na Barbados.
  • Barbados. Wyspa znana jest nie tylko z ekskluzywnych hoteli, w których spędzają czas największe sławy, ale także rajskich plaż, egzotycznych ogrodów, raf koralowych i jaskiń zanurzonych w turkusowych wodach oceanu.
  • Cały dzień na morzu, relaks na statku. Rejs w kierunku Dominikany.
  • Santo Domingo na Dominikanie. Wykwaterowanie z kabin i czas wolny. Wylot samolotu do Madrytu.
  • Przylot do Madrytu z rana, po południu wylot do Warszawy.