Komfortowe nowe mieszkania na warszawskiej Ochocie

Każdy, kto szuka dla siebie nowego mieszkania ma całkowite prawo do stawiania dużych wymagań. Wybierając jakąkolwiek ofertę musimy wiedzieć, że wydaje się pieniądze na coś naprawdę dobrego, co zagwarantuje nam na co dzień odpowiedni poziom komfortu. Inwestycja Active City w warszawskiej dzielnicy Ochota to świetna propozycja dla kogoś, kto naprawdę sporo wymaga od wybieranego przez siebie mieszkania.
Inwestycja została przygotowana przez firmę deweloperską Longbridge, która znana jest z całego mnóstwa innych, w stu procentach udanych projektów tego typu. Obejmuje ona sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znajduje się łącznie 128 mieszkań. Na piętrze budynku znajdują się również lokale usługowe.

Na uznanie zasługuje duży wybór dostępnych tutaj mieszkań. W ofercie znajdują się apartamenty 1, 2 i 3 pokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 30 do 75 metrów kwadratowych. Za każdym razem stoją one na naprawdę wysokim poziomie wykończenia, zatem mogą usatysfakcjonować nawet bardzo wymagających klientów.
Deweloper postarał się o przygotowanie rzeczywiście przyjaznej przestrzeni do życia. Sama inwestycja znajduje się w niezwykle przystępnej lokalizacji. Ulica Instalatorów na Ochocie to miejsce, z którego mamy błyskawiczny dostęp do samego centrum Warszawy. Okolica oferuje także wygodny dostęp do wszelkich usług, jakich tylko możemy potrzebować na co dzień. Jest ona jednocześnie bardzo cicha i pełna zieleni.

Komfortowe nowe mieszkania na warszawskiej Ochocie

Jeśli kogoś interesują doskonałe mieszkania Ochota jest w chwili obecnej jedną z najlepszych części Warszawy do ich poszukiwania. Przykład osiedla Active City ukazuje, że można tu znaleźć sporo godnych uwagi ofert tego typu. Inwestycja niewątpliwie należy do najlepszych w całej Warszawie!