Co ciekawego czeka nas w kinie?

Końcówka roku 2017 zapowiada się niezwykle interesująco dla każdego miłośnika kina. Na ekranach pojawi się w tym okresie wiele filmów, które niewątpliwie zasługują na uwagę. Nowych tytułów jest tak dużo, że praktycznie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jesień 2017 będzie wspaniałym okresem szczególnie dla miłośników komiksów. Jednym z najważniejszych filmów tego okresu jest Thor: Ragnarok, którego premiera została zaplanowana na październik. W listopadzie do kin trafi również Liga Sprawiedliwości, w której każdy miłośnik DC Comics spotka swojego ulubionego bohatera.

Co ciekawego czeka nas w kinie?

W październiku odbędą się także premiery kolejnych części popularnych serii. Pierwszy tytuł to „Blade Runner 2049”, który będzie rewelacyjną propozycją dla każdego fana klasyki. Kolejna propozycja to „Piła: Dziedzictwo”. Każdy miłośnik trzymającego w napięciu kina oraz kultowej już serii powinien czekać na tę premierę z niecierpliwością.

Druga połowa roku 2017 niewątpliwie przyniesie wiele radości każdemu maniakowi kina. Czeka nas wówczas kilka naprawdę ważnych premier filmowych, wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś interesującego. Ponadto na ekranach pojawią się również inne, mniej głośne tytuły którymi zdecydowanie warto się zainteresować.