3 pomysły na świąteczny prezent z INSTAX

Poszukujesz oryginalnych pomysłów na prezent, który sprawi radość i zaskoczy obdarowywaną osobę? Urządzenia INSTAX oferują nie tylko możliwość uwiecznienia ulotnych momentów, ale także stwarzają szereg ciekawych opcji na niepowtarzalne upominki. Przygotuj się na podróż przez świat INSTAX i poznaj trzy propozycje, które zachwycą każdego.

Drukarka do smartfona

Obecnie, gdy nasze telefony są pełne niezapomnianych chwil zatrzymanych na zawsze, drukarki do smartfonów stają się idealnym mostem między cyfrową a bardziej namacalną formą wspomnień. Dzięki nim można łatwo i szybko zamienić zdjęć znajdujące się w telefonie na fizyczne odbitki, zarazem klimatyczne i perfekcyjne do włożenia do ramek czy podarowania najbliższym.

Dzięki temu, że drukarka do telefonu jest mała i poręczna, stanowi idealny pomysł na prezent. Można zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie i nie ma znaczenia, czy jest się na przyjęciu świątecznym, weselnym czy sylwestrowym, ani to czy odwiedza się rodzinę na wsi lub wędruje po hiszpańskim nadbrzeżu. W każdym z tych miejsc właściciel takiej drukarki do smartfonu może wydrukować swoje ulubione zdjęcia bez konieczności korzystania z komputera czy specjalnych punktów.

Co więcej, urządzenia INSTAX mają dedykowaną aplikację pozwalającą na obrobienie zdjęć przed wydrukiem. Można więc dodać do nich naklejki, śmieszne napisy czy nawet kod QR prowadzący do nagranego filmiku. Oprócz tego, drukarka do telefonu mini Link 2 posiada funkcję instaxAiR™ pozwalającą na dodawanie do portretów rysunków. Wystarczy kreślić kształty trzymając w dłoni urządzenie, by na fotografii pojawiły się wyjątkowe, personale efekty.

Idealny podarunek dla dzieci, nastolatków czy artystów. Sprawdzi się jednak także dla każdego, kto kocha robić zdjęcia i tworzyć z nich albumy czy kompozycje na ścianach.

3 pomysły na świąteczny prezent z INSTAX

Aparaty natychmiastowe

Czasem najcenniejsze są te chwile, które nam uciekają. Wyjątkowe aparaty natychmiastowe INSTAX pozwalają na zatrzymanie ich na zawsze, a jednocześnie stanowią doskonały prezent. Dzięki nim obdarowana osoba będzie mogła szybko utrwalić dowolne momenty i od razu uzyskać je w fizycznej postaci.

Jest to idealny pomysł na podarunek dla osób kreatywnych, artystycznych dusz czy miłośników urządzeń w stylu retro. Aparaty analogowe, jak INSTAX mini 40, nie maja opcji podglądu zdjęć przed wydrukiem, natomiast hybrydowe, jak INSTAX mini LiPlay, już taką opcję posiadają. Można więc łatwo dobrać model produktu do tego, kogo chce się obdarować.

Super mały aparat cyfrowy

Nowością w ofercie jest INSTAX Pal, czyli miniaturowy aparat cyfrowy z obiektywem szerokokątnym, który zmieści się w dłoni. Perfekcyjnie sprawdzi się, by uchwyć wyjątkowe momenty niezależnie od okazji. Dzięki temu, że posiada wbudowany samowyzwalacz, daje znacznie więcej opcji do zatrzymywania wspomnień niż smartfon.

Jest także kompatybilny z aplikacją do edycji zdjęć oraz drukarkami do telefonów INSTAX. Można więc albo podejrzeć zdjęcia na smartfonie i zapisać je lub obrobić przed wydrukiem albo od razu wysłać do wydruku na mini drukarce. Małe urządzenie, a tak wiele opcji i to zamkniętych w pięknej, designerskiej obudowie dostępnej w kilku kolorach. Perfekcyjny prezent dla każdego, kto kocha robić zdjęcia.

Te trzy urządzenia od INSTAX to po prostu świetny sposób na cieszenie się chwilami, które mają szczególne znaczenie. To możliwość stworzenia własnego albumu wspomnień i możliwość wzbogacenia relacji z bliskimi poprzez dzielenie się czy to fizycznymi czy cyfrowymi kopiami tych najważniejszych chwil.