Pomysł na prezent na rocznicę ślubu. 3 propozycje personalizowanych podarunków dla pary!

Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla samej pary, która ją świętuję, ale także dla jej najbliższych. To doskonała okazja, aby powspominać minione, wspólnie spędzone lata oraz świętować wspólnie z bliskimi wejście w kolejny rok małżeństwa. Jaki pomysł na prezent na rocznicę ślubu wybrać – to pytanie zadaje sobie praktycznie każdy, kto stoi przed wyborem odpowiedniego upominku na tę wyjątkową okazję.

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 1: wyjątkowa mapa gwiazd

Mapa gwiazd to wyjątkowy prezent, który przypadł do gustu już wielu osobom. Jest to efektowny obraz oprawiony w ramę i szkło, który od razu po odpakowaniu może zostać zwieszony na ścianie. W czym tkwi jego fenomen?

Mapa gwiazd przedstawia układ nieba i konstelacji gwiezdnych w dokładnie takiej postaci, w jakiej się one przedstawiały w określonym dniu i o danej godzinie. Wpisując więc datę ślubu osób, które chcemy obdarować mapą gwiazd otrzymamy widok nocnego nieba dokładnie w chwili zawarcia przez nie związku małżeńskiego!

Mapa gwiazd występuje w trzech wersjach kolorystycznych, dzięki czemu może zostać dopasowana do wystroju każdego wnętrza oraz gustu osób, które otrzymają taki efektowny podarunek. To wspaniała pamiątka, która będzie przypominała parze świętującej rocznicę ślubu o dniu, który zmienił jej życie na lepsze!

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 2: drzewo genealogiczne dla rodziców lub dziadków

Personalizowane drzewo genealogiczne to doskonała propozycja prezentu dla wszystkich osób, które kochają historię, lubią snuć opowieści ze swojego życia i wspominać przodków. Jego otrzymanie szczególnie docenią nasi rodzice oraz dziadkowie, dla których będzie to niezapominany i praktyczny zarazem podarunek z okazji ich kolejnej rocznicy ślubu.

Rodzinne drzewo genealogiczne to efektowny obraz, który może zostać zawieszony na ścianie w honorowym miejscu w domu pary świętującej swoją rocznicę ślubu. Oprawiony w aluminiowe ramy i naniesiony na tablicę korkową wizerunek drzewa może zostać uzupełniony o pamiątkowe fotografie członków całej rodziny.

Warto także dodać, że drzewo może zmieniać się i „rosnąć” wraz z rodziną – jego przemyślane wykonanie umożliwia bowiem dodawanie kolejnych członków rodu, co docenią zwłaszcza osoby dbające o rodzinną historię oraz przywiązane do tradycyjnych wartości.

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu. 3 propozycje personalizowanych podarunków dla pary!

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 3: efektowna mozaika z tysięcy zdjęć

Kolejną propozycją personalizowanego prezentu z okazji rocznicy ślubu jest obraz w postaci efektownej mozaiki. Do jego przygotowania możemy wykorzystać wszystkie rodzinne zdjęcia pary świętującej rocznicę, które zgromadziliśmy na dysku w komputerze lub w smartfonie.

Wybierając główną fotografię pary, która znajdzie się na pierwszym planie obrazu stworzymy w ten sposób unikalny kolaż złożony z setek, a nawet tysięcy pamiątkowych rodzinnych fotografii. Mozaika ze zdjęć to doskonały pomysł na prezent na rocznicę ślubu, który doceni każda para świętująca kolejny rok swojego małżeństwa!

Partnerem artykułu jest PicArta oferująca: pomysł na prezent na rocznicę ślubu - więcej na PicArta.pl.