Mr Brown – najlepsza szkoła językowa kraków

Mr Brown to najlepsza szkoła językowa w Krakowie, ze swoją siedzibą w Woli Justowskiej. W ofercie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz niemieckiego dedykowane zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym na rożnych poziomach zaawansowania. W zależności od potrzeb klienta prowadzone są zajęcia indywidualne bądź grupowe. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej szkoły?

najlepsza szkoła językowa kraków – Mr Brown

Wpisując w wyszukiwarkę internetową „najlepsza szkoła językowa kraków" możemy natrafić na ofertę szkoły Mr Brown. To krakowska szkoła umiejscowiona na Alei Kasztanowej. To, co ją wyróżnia to prowadzenie zajęć w mniejszych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego słuchacza. Uczenie się w takich warunkach jest dużo bardziej efektywne, gdyż każde dziecko jest zauważone i ma szansę się wykazać. Zajęcia w Mr Brown prowadzone są przez doświadczonych i pełnych zaangażowania lektorów, którzy czuwają na podstępami uczniów, pozostając z nimi w kontakcie mailowym. Na zajęciach wykorzystywane są najnowsze metody nauczania, tak, by zajęcia były ciekawe dla uczestników, urozmaicone oraz stanowiły źródło przyjemności. Klienci mają zapewnione dogodne warunki płatności oraz korzystne rabaty. W 2017 roku szkoła ta miała okazję wziąć udział w prestiżowym Kongresie Języków Obcych PASE.

Mr Brown – najlepsza szkoła językowa kraków

Metoda Szkoły Mr Brown

Główną dewizą szkoły jest to, że znajomość języka obcego powinna opierać się na umiejętności praktycznego zastosowania. Celem jest to, by uczestnicy zajęć umieli się posługiwać nauczanym językiem swobodnie, efektywnie i prawidłowo w zastałych przez nich sytuacjach. Skuteczność tą zawdzięcza się dzięki wspomnianej już pracy w małych grupach. Nie od dziś wiadomo, że kameralna atmosfera zezwala na prowadzenie autentycznej rozmowy czy dyskusji, poznania się nawzajem oraz bezstresowego wyrażania swoich opinii. Na efektywność tą mają wpływ lektorzy, którzy poświęcają więcej uwagi każdemu uczestnikowi zajęć przy wykorzystaniu najnowszych metod nauczania, wyróżniający się nie tylko ogromnym doświadczeniem zawodowym, ale i zamiłowaniem do swej pracy.

Zastosowanie metody komunikacyjnej zapewnia błyskawiczne postępy w komunikacji, jednocześnie nabywając zasad gramatycznych w sposób naturalny i praktyczny. Metoda wykorzystuje różne techniki między innymi takie jak gry językowe, role-plays czy projekty grupowe. Na zajęciach prezentowane są różne ćwiczenia i pomocy naukowe. Uczestnicy otrzymują zadania indywidualne, zadania w parach czy grupach, posiadają podręczniki popularnych wydawnictw takich jak Cambridge, Oxford czy Pearson. W czasie zajęć wykorzystywane są nowoczesne multimedia szczególnie w czasie bieżących powtórek materiału i egzaminów próbnych. Efektywność tej metody podwyższa również kompilacja pracy na zajęciach z pracą własną słuchaczy, którzy do dyspozycji mają konsultacje z własnym lektorem i kontakt mailowy w przypadku dłużej absencji.

Warto więc szerzej pochylić się nad ofertą szkoły Mr Brown, wybierając zajęcia odpowiednie do własnych potrzeb.