Inoxa – polski ekspert od systemów zamocowań i osprzętu żeglarskiego

Inoxa to polska firma, która od 2000 roku oferuje najlepsze rozwiązania z dziedziny elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych oraz osprzętu żeglarskiego. Jej oferta skierowana jest do klientów biznesowych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania, najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny wyrobów.

Sprawdzona oferta i wsparcie techniczne dla wymagających w Inoxa

Inoxa – polski ekspert od systemów zamocowań i osprzętu żeglarskiego

Inoxa jest liderem na polskim rynku w dystrybucji elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych. Zaangażowanie, specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie budowane od blisko 20 lat sprawiają, że jest w stanie zaoferować swoim klientom wyłącznie najlepsze i najbardziej godne zaufania rozwiązania aktualnie dostępne w branży.

W ofercie Inoxa znajduje się szeroki i zróżnicowany asortyment elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość, odporność oraz przystosowanie do najbardziej wymagających zadań.

Oprócz ogromnego wyboru elementów złącznych Inoxa oferuje także najlepszej jakości osprzęt żeglarski, do którego należą takie elementy, jak szekle, karabińczyki, łańcuchy, zawiasy, bloczki i wiele innych. Wyróżniają się trwałością, doskonałym przystosowaniem do specyficznych warunków panujących na morzu oraz atrakcyjnym wyglądem.

Inoxa to nie tylko dystrybucja elementów złącznych i osprzętu żeglarskiego, ale także profesjonalne wsparcie techniczne oferowane przez wyspecjalizowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów świadczy także profesjonalne usługi doradcze, dzięki którym każdy ma możliwość zakupu produktów starannie dopasowanych do potrzeb jego firmy oraz specyfiki branży.

Dlaczego Inoxa? Potwierdzona jakość i obsługa dla najbardziej wymagających klientów

Misją firmy Inoxa jest osiągnięcie pozycji liczącego się w Europie dostawcy elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych oraz osprzętu żeglarskiego. Inoxa nie tylko stale poszerza swój asortyment, ale także oferuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane wyroby, których jakość jest dodatkowo weryfikowana w niezależnym firmowym laboratorium.

Jakość oferowaną przez Inoxa potwierdzają także przyznane certyfikaty. W 2003 r. firma otrzymała certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą EN ISO 9001:2000, natomiast w 2007 r. wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie Handel Hurtowy Elementami Złącznymi.

Zaangażowanie firmy Inoxa w świadczenie usług na najwyższym poziomie zostały docenione w prestiżowym Rankingu Gazele Biznesu.  W 2016 roku firma została po raz siódmy uhonorowana tym tytułem. W tym samym roku Inoxa została nagrodzona Diamentem miesięcznika Forbes stając się tym samym jednym z przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich trzech lat znacznie zwiększyły swoją wartość. Od 1 lipca 2018 r. Inoxa została członkiem cenionej europejskiej organizacji zrzeszającej dystrybutorów elementów złącznych EFDA.